רימונים לספר תורה מחיר 

ספר התורה – מהם האבזרים הנלווים שעליו להכיל?

 

ספר התורה הוא קודש הקודשים, תשמיש הקדושה הגדול ביותר והדבר שלא ניתן לקיים בלעדיו כל תפילה בבית הכנסת. ספר התורה יושב בתוך ארון הקודש ויוצא ממנו בזמני התפילה. הוא נפתח לצדדים, כך שהקלף הפנימי ניתן לקריאה על ידי גלילה ובמועדים או אירועים מסוימים, הוא אף מועבר בין המתפללים שזוכים להחזיק בו לרגע קט.

 

רימונים לספר תורה זהו אביזר נוי המולבש על ספר התורה או על כיסא אליהו הנביא. רימונים עבור ספר התורה מגיעים כצמד ועשויים מתכת בצבעי כסף וזהב ומקושטים בפעמונים קטנים. זאת על פי הנוהג לצלצל בהם ולרמוז לאדם שעליו לקום לכבוד התורה. אם אתם מחפשים רימונים לספר תורה מחיר הוא לא דבר שיש להתפשר לגביו. היות ומדובר בפריט יקר מאוד (מאות שקלים ועד אלפי שקלים), יש לוודא כי הוא מיוצר באופן איכותי ומחומרי גלם טובים ועמידים.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

אצבע לספר תורה – המקל המשמש את הקורה והעולה בתורה למיקוד המיקום הנכון במהלך הקריאה. גם האצבע היא סוג של אביזר נוי ועליה להיות מפוארת ומהודרת, התואמת את המעמד הרם של קריאה בתורה. שלל עיצובים שונים ניתנים להזמנה כאשר מדובר באצבע וניתן להתאים אותה לגודלו של הספר ואפילו כף ידו של הרב.

 

טס לספר תורה – מדובר בתוסף, מעין תכשיט המקשט את מעיל ספר התורה ונקרא גם חושן לספר תורה. מטרתו היא להדר את הספר והוא מגיע לרוב בציפוי כסף (נחושת או ניקל) או כסף מלא, בעל משקל סגולי כבד יותר ויש לקחת זאת בחשבון בעת נשיאת הספר.

 

ארגז לספר תורה – הכיסוי העליון שנועד להגן על הס"ת מפני חבטות וחבלות. זהו המעיל העליון של הספר וממנו נשלף. יש לבחור במעיל איכותי בלבד ובעל דוגמה מתאימה להעדפתכם האישית.

 

מחפשים אביזרים נלווים לספר התורה? אם כן, כפתור ופרח יודאיקה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החנות, שמתמחה במכירת מוצרי יודאיקה לא מעט עשורים, מעמידה לרשותכם מגוון של אפשרויות במחירים נוחים. לסקירת כלל מוצרי החנות, לחצו כאן ולקבלת פרטים אודות מוצרים נוספים, עלויות וכל מידע אחר שיוכל לעזור לכם בבחירה וברכישה, צרו קשר בטלפון 02-5000-940