להזמנות:

02-5000-940

משלוחים לכל העולם
 
 
מאמרים

תיק לתפילין - קשיח או מבד?

תיק לתפילין - קשיח או מבד?   בידכם תפילין מהודרות ואתם מתלבטים כעת בנוגע לתיק הנשיאה המתאים. במה כדאי לבחור? האפשרות הראשונה היא רכישת כיסוי בד, רקום ומעוצב בשל דגמים וצבעים. בחלק מן המקומות כיסוי הבד ניתן לרכישה כתוצר מוגמר ואילו בחלקם קיימת האפשרות לעיצוב אישי הכולל רקמה ייחודית, אותיות, מילים ופסוקים. כיסוי הבד לתפילין מאפשר נשיאה נוחה ממקום למקום... עוד פרטים:

עטיפות לספר תורה

כך תבחרו כיסוי / עטיפה מתאימה לרגל חגיגות מתן תורה ו או הכנסת ספר תורה   הילד או הילדה שלכם חוגגים בקרוב את טקס מתן תורה – איזו התרגשות! הם מתכוננים ועמלים רבות על הטקס ועל הרגע בו יגיע תורם לקבל את הספר ואילו לכם כל שנותר הוא לרכוש כיסוי/עטיפה לספר תורה שתהיה יפה ומכובדת ותעניק לילדכם תחושה של מעמד מכובד וראוי. אז מה כדאי שיופיע על העטיפה? ציטוט מיוחד, סיפור... עוד פרטים:

ארון קודש מחיר

  בונים בית כנסת חדש בישוב? כך תעשו זאת נכון   בית כנסת הזקוק לפרוכת ארון קודש, כיסאות, סמלים, בימת תפילה ועוד שלל אלמנטים שבלעדיו לא יוכל להתקיים, חייב לחלק נכון את התקציב שברשותו על מנת שבית הכנסת יכיל את כל הדרוש לתפילה הראשונה.   ליצירת קשר לחצו כאן     דברים חשובים לקחת בחשבון בשעה טובה אתם עומדים לפתוח בית כנסת חדש בישוב ולשרת את צרכי... עוד פרטים:

בתים לספרי תורה מחירים

  מה חשוב לדעת לפני שמזמינים בית לספר תורה?   ספר התורה הינו קודש הקודשים ועל מנת למצוא עבורו את הכיסוי המתאים, יש להביא בחשבון מספר פרמטרים חשובים הנוגעים לשיקולים בלעדיים מבחינת הצורה, הגודל, העיטורים, החומרים והצבעים. בשוק הרחב תוכלו למצוא מגוון רחב של בתים לספרי תורה מדגמים וחומרים שונים, צבעים וצורות. אך הכלל החשוב מכל הוא להגן למשך שנים ארוכות על הקלף... עוד פרטים:

חושן לספר תורה

  תשמישי קדושה כמתנה ייחודית   אם אתם מחפשים מתנה לאדם אהוב, הבן שעולה לתורה, הבת שמתחתנת או הזוג שחוגג חנוכת בית, בוודאי תעדיפו לרכוש תשמישי קדושה יפים ומעוצבים. המסורת היהודית מלאה סמלים, מנהגים ואמונות שמקורם במסורת ועל כן מתנה רוחנית שכזו היא לא רק בעלת זיקה דתית – אלא פריט רגשי ויקר ערך שיכול לקשט את הבית או לשרת את ימי החול והחגים. מגוון חנויות... עוד פרטים:

טלית גדול מחיר

  טלית גדול, טלית קטן וטלית חתן – כל מה שחשוב לדעת   שוק הטליתות בישראל הפך בשנים האחרונות לאופנה של ממש. כל יצרן טליתות מעמיד לרשות הלקוחות מבחר גדול מאוד של דגמים, החל מטליתות עשויות אקרילן שעלותן אינה עולה על 100 ₪ ועד טליתות מהודרות במיוחד שיכולות לעלות גם כ-1,000 ₪. אם תרצו תוספות עיצוב אישיות תשלמו עליהן תוספת של 200 ₪ בממוצע, תלוי בסוג המלאכה שיש לבצע... עוד פרטים:

טלית צמר רחלים מחיר

  כיצד להבדיל בין סוגי הטליתות השונים?   טלית הינה הבגד שלובשים הגברים בזמן התפילה בבית הכנסת ומצוותו מן התורה: "וְעָשׂוּ לָהֶם צִיצִת עַל-כַּנְפֵי בִגְדֵיהֶם, לְדֹרֹתָם; וְנָתְנוּ עַל-צִיצִת הַכָּנָף, פְּתִיל תְּכֵלֶת. וְהָיָה לָכֶם, לְצִיצִת, וּרְאִיתֶם אֹתוֹ וּזְכַרְתֶּם אֶת-כָּל-מִצְו‍ֹת יְהוָה, וַעֲשִׂיתֶם אֹתָם …” (במדבר טו, לח-מא)  ... עוד פרטים:

טלית קטן צמר מחיר

  טלית קטן – הכול על הסוגים החדשים   טלית קטן היא הציצית הנלבשת מתחת לבגדים של הגברים באופן יום יומי כמצוות ציצית המופיעה בתורה. היות והיא נחשבת לחלק בלתי נפרד מהלבוש, הטלית קטן מגיעה בשלל דגמים, סוגים וצורות על מנת שתוכל להתאים לביגוד העליון וכן לנוחות ברמה הגבוהה ביותר. כיום ניתן למצוא שלל טליתות גופיה ללא שרוולים או דמויות חולצות טי שירט רגילות, עם... עוד פרטים:

כיפות עם שמות

  כל מה שרציתם לדעת על כיפות   החוק ביהדות קובע כי על כל הגברים לכסות את ראשם כסימן ליראות שמיים ומתן כבוד כלפי הבורא, גם במהלך התפילה או אמירת שם השם, תוך כדי אמירת ברכה, במסגרת לימודי התורה ובתוך בית הכנסת או בישיבה. שורשי המנהג נעוצים עוד בתקופת התנ"ך, כאשר כוהני בית המקדש קיבלו צו מן האל שעליהם לכסות את ראשם. כאשר התקבעה המסורת, נדרשו גברים יהודיים לחבוש... עוד פרטים:

מעילי ס"ת

  מעילים לספרי תורה – אילו סוגים קיימים?   ישנם כל כך הרבה סוגים ודגמים מרהיבים ואיכותיים של מעילי ספרי תורה, אך האם ידעתם שחלקם נועדו גם למועדים מיוחדים? לפניכם המדריך המלא לבחירת מעילי ס"ת מהודרים, שיתאימו לאירועים שונים לאורך חייכם: כל שומר מצוות ומסורת יודע כי אין לשאת את ספר התורה בבית הכנסת ללא כיסוי מתאים. המטרה היא להגן היטב על הספר ולמנוע... עוד פרטים:

טלית ותפילין מחיר

   תיק לתפילין ולטלית - קשיח או מבד?   בידכם תפילין מהודרות ואתם מתלבטים כעת בנוגע לתיק הנשיאה המתאים. במה כדאי לבחור? האפשרות הראשונה היא רכישת כיסוי בד, רקום ומעוצב בשל דגמים וצבעים. בחלק מן המקומות כיסוי הבד ניתן לרכישה כתוצר מוגמר ואילו בחלקם קיימת האפשרות לעיצוב אישי הכולל רקמה ייחודית, אותיות, מילים ופסוקים. כיסוי הבד לתפילין מאפשר נשיאה נוחה... עוד פרטים:

כיפות שחורות

   האם זה תקין לחבוש כיפה שחורה מבלי להיות חרדי?   כשליש מכלל הגברים בישראל הם חובשי כיפות. אלא שב-50% מהמקרים, סוג הכיפה והסגנון שלה לא חושפים על השיוך המגזרי והפוליטי וכל חובש כיפה יכול להשתייך בקלות לזרם החסידי, החרדלי, הדתי לאומי, הליטאי וכן הלאה. בחמישים האחוזים הנותרים, נחבשות כיפות שחורות גדולות מקטיפה או בד, המאפיינות את המגזר החרדי המהווה מחצית... עוד פרטים:

רימונים לספר תורה מחיר

  ספר התורה – מהם האבזרים הנלווים שעליו להכיל?   ספר התורה הוא קודש הקודשים, תשמיש הקדושה הגדול ביותר והדבר שלא ניתן לקיים בלעדיו כל תפילה בבית הכנסת. ספר התורה יושב בתוך ארון הקודש ויוצא ממנו בזמני התפילה. הוא נפתח לצדדים, כך שהקלף הפנימי ניתן לקריאה על ידי גלילה ובמועדים או אירועים מסוימים, הוא אף מועבר בין המתפללים שזוכים להחזיק בו לרגע קט.  ... עוד פרטים:

כיפות רקומות עם שם

  כיפות מעוצבות אישית   אם בעבר נהגנו לשייך את חובש הכיפה לזרם הדתי שאליו הוא משתייך, הרי שהיום ניתן למצוא אינספור כיפות שונות ומעוצבות הכוללות רקמה או הדפס מיוחדים המשייכים את האדם לאירוע או מקום מסוים, לחטיבה צבאית, למפלגה פוליטית ואפילו ללהקה אהובה. לרוב קבוצות גברים הבוחרות לעצב כיפות רקומות עם סמל, מילה או מסר מיוחד, מחפשות לכונן משהו משותף שמייחד... עוד פרטים:

כיפות קטיפה מעוצבות

   לכבוד החג והשבת – אלה הם תשמישי הקדושה החשובים ביותר בבית   אמנם אי אפשר לעמוד בפני התבשילים הרבים שממלאים את ליבנו ובטננו לעת השבת והחג, אך יש צורך גם בקיום מלא של כל המצוות והמסורת על מנת ליהנות מהם כמו שצריך. על כן, חשוב מאוד שיימצאו בביתכם מספר תשמישי קדושה מתאימים, שבלעדיהם לא ניתן לקיים את החג או השבת על פי המצוות היהודיות. זה הזמן לבדוק אילו... עוד פרטים:

כיפות עור הפוך

  אילו סוגי כיפות קיימים ומי חובש כל סוג?   הכיפה היא אחד מתשמישי הקדושה הנפוצים והבולטים ביותר. זהו הסממן החיצוני הראשון שנבחין בו כאשר נביט על אדם מסוים ותפקידה הוא לבטא יראת שמיים. הכיפה יכולה לאפיין זרמים דתיים וכן את האדם הלובש אותה ואת יחסו אל הלכות הדת והמסורת. עשרות אם לא מאות דגמי כיפות שונות ניתנות כיום לרכישה ובמחירים נוחים לכל כיס ללא כל קשר לזרם... עוד פרטים:

כיפות סרוגות למכירה

  הכיפה הסרוגה – הסמל של הדתיים הלאומיים   מנהג לבישת הכיפות מאפיין כיום את כל הזרמים הדתיים בישראל ובעולם ואף בביתם של גברים שאינם דתיים ניתן למצוא כיפה אחת לפחות או יותר, שתשרת אותם באירועים מיוחדים כמו חתונה, ברית או שבת חתן, לוויה ואפילו הקידוש של שישי. הנוהג התנ"כי שהתקבע כחובה עם השנים, איננו מגביל את חבישת הכיפות לסוגים ולדגמים וכך כל אדם רשאי... עוד פרטים:

כיפות סאטן

  פסח כהלכתו – המנהגים הכי מוזרים של החג   אם אי פעם חגגתם את פסח לא בביתכם, אתם בטח מבינים שכל משפחה מנהלת את הסדר בהתאם למנהגים קצת שונים משלכם. אלא שאם התארחתם פעם בסדר אצל עדה מסוימת, סביר להניח שפגשתם גם מנהגים מרחיקי לכת כמו חבטות עם בצל ירוק או חטיפת הפולקע מהקערה בהיסטריה. בסופו של דבר, כמעט כל המנהגים המוזרים הללו מקורם בסיפור יציאת מצרים בדרך זו... עוד פרטים:

כיפות לחתונה מחירים

  הזוג מתחתן? העניקו לחתן כיפה מיוחדת בהפתעה   מזל טוב! הבן או הבת מתחתנים וזו סיבה נפלאה למהר ולקנות כיפה איכותית וטובה שתשרת את חתן השמחה לאורך הטקס, בשבת חתן וגם במועדים ובחיים שלאחר מכן. הענקת כיפה מטעמכם תתפרש לא רק כמתנה, אלא גם כפריט מקודש וסנטימנטלי הנושא עמו את כל הזיכרונות הנעימים מיום האירוע והתקופה המיוחדת שאחריו. כיפה זו יכולה לכלול משפט מסויים... עוד פרטים:

כיפות לבר מצווה מחירים

  כיפה לבר המצווה – מתנה מעצימה וסנטימנטלית   בשעה טובה הבן הגיע לגיל מצוות. כעת חשוב לכם להעניק לו משהו ייחודי, שיהיה בעל ערך סנטימנטלי ורוחני נעלה הרבה יותר מכל מתנה או כסף במעטפה. כמו כן, חשובים לא פחות מכך גם מעמד העלייה לתורה בבית הכנסת והטיול המשפחתי לכותל, הזקוקים לדבר מה מכוון ומעצים.   לכן, נוסף על המתנות שתרעיפו על בנכם, תוכלו להעניק לו במתנה... עוד פרטים:

כיפות לבר מצווה

   מתנות מיוחדות לחוגגים בר מצווה   בשעה טובה ומוצלחת בנכם עומד לעלות לתורה. מה כדאי לקנות לו? האם מומלץ לעשות טיול בחו"ל או טיול רוחני לכותל? האם לקיים מסיבה לכיתה? מה מעניקים במתנה בנוסף למעטפה?   לצפיה במוצרים לחצו כאן   מתנות יקרות של "פעם בחיים"   הרבה אנשים מתלבטים כאשר הדבר נוגע למתנה מיוחדת לבר מצווה לבנם. יש הורים... עוד פרטים:

כיפות יפות מעוצבות

  היכן ניתן להשיג כיפות בעיצובים יפים?   הכיפה הרגילה והיום יומית אמנם יכולה להמשיך ולשמש אותנו בכל מעשינו, אך כאשר אנו חוגגים אירועים מיוחדים – ברית, פדיון הבן או הבת, חתונה, בר ובת מצווה ואפילו יום הולדת, אנו מעוניינים לרכוש כיפות מעוצבות שישלימו את המראה החגיגי וישברו את השגרה.   אנשים החוגגים אירועים מעדיפים בדרך כלל לרכוש כיפות יפות בעיצוב אישי... עוד פרטים:

כיפות

  מהם ימי הצום והאבל הלאומי שנקבעו בישראל?   העם היהודי ידע הצלחות וניסים רבים, אך לצדם חלו גם מאורעות נוראיים שלשמם אנו צמים, מתאבלים או נושאים תפילות מיוחדות. למעט יום הכיפורים שבו הצום נגזר מתענית מטהרת שנועדה לגרום לנו לכפר על מעשינו, יתר הצומות נועדו לציין מועדי אבל יהודיים חשובים, כפי שנקבעו בעבר על ידי חז"ל. כל צום שכזה אורך כיממה ובמהלכו יש להימנע... עוד פרטים:

כיפות חתונה

  כיפות יפות לחתונה - מזכרת קטנה מאירוע גדול   אמנם המגנטים ומארזי השי הקטנים כבר מסודרים יפה יפה על יד הרחבה, אבל בצל כל חתונה משובחת צריך להימצא גם משהו קצת אחר.   אנשים רבים שחושבים על מתנות מעוצבות לאורחים לרגל החתונה, מבקשים לייצר כיפות לחתונה הנושאות הדפס עם תמונה או עיטור מיוחד, תאריך יום החתונה או אמרה מיוחדת מן המקורות. הדבר מאפשר לחוגגים עם... עוד פרטים: