כיפות רקומות עם שם

 

כיפות מעוצבות אישית

 

אם בעבר נהגנו לשייך את חובש הכיפה לזרם הדתי שאליו הוא משתייך, הרי שהיום ניתן למצוא אינספור כיפות שונות ומעוצבות הכוללות רקמה או הדפס מיוחדים המשייכים את האדם לאירוע או מקום מסוים, לחטיבה צבאית, למפלגה פוליטית ואפילו ללהקה אהובה. לרוב קבוצות גברים הבוחרות לעצב כיפות רקומות עם סמל, מילה או מסר מיוחד, מחפשות לכונן משהו משותף שמייחד אותן מהשאר ואילו הכיפה עצמה תישאר מזכרת וזיכרון בעבור אותה קבוצה.

 

לצפיה במוצרים לחצו כאן

 

טיפ חשוב: בחרו בחנות עם הוותק הגדול ביותר שתמצאו

 

המטרה היא לבחור במקום שמבצע רקמה על מגוון סוגי כיפות בהתאם לוותק החנות. ככל שהחנות בעלת ניסיון רב יותר, היא מסוגלת להגיע לרמת גימור גבוהה מאוד ולמנוע מהרקמה העדינה להתנתק מהכיפה או להיפרם. כך יכולה הכיפה להמשיך ולשרת אתכם למשך שנים ארוכות ללא נזקים. בנוסף, חשובים מאוד גם התיאום המקצועי ומתן האחריות מול הלקוח. לא פעם קרה שחנות מסוימת קיבלה הזמנה של כיפות רקומות עם שם של כל אחד מהחברים, אלא שהיא טעתה לצערה ברישום של אחד השמות או יותר. במצב זה, על החנות לספק לכם את המוצר הנכון וללא טעויות, תוך זמן קצר וללא המתנה ממושכת לתיקונים. מובן שיש חשיבות רבה גם לדיוק בנושא הצבעים והמרקמים הנבחרים ואין לשגות בביצוע רקמה בעבודת יד על כיפה סרוגה למשל, בעוד הלקוח בכלל ביקש כיפת קטיפה מתכלת.

 כיפות רקומות עם שם

ייעוץ אישי מבעלי הניסיון בחנות

 

חנות בעלת וותק וניסיון רב, תוכל גם לייעץ לאלו המעוניינים בכיפות אישיות לגבי העיצוב. כך למשל, יוכלו החיילים של הפלוגה בחטיבת כפיר לקבל כיפה בעלת רקע עם צבעי החטיבה וקבוצת הכדורסל תזכה לכיפות מיוחדות בצורת כדורסל – רגע לפני המשחק הגורלי.

 

מחפשים מתנה מקורית, מיוחדת עם ערך מוסך בעל משמעות רבה? אם כן, כפתור ופרח יודאיקה היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החנות, שמתמחה במכירת מוצרי יודאיקה לא מעט עשורים, מעמידה לרשותכם מבחר של אפשרויות במחירים נוחים. לסקירת כלל מוצרי החנות, לחצו כאן ולקבלת פרטים אודות מוצרים נוספים, עלויות וכל מידע אחר שיוכל לעזור לכם בבחירה וברכישה, צרו קשר בטלפון 02-5000-940