כיפות קטיפה מעוצבות

לכבוד החג והשבת – אלה הם תשמישי הקדושה החשובים ביותר בבית

 

אמנם אי אפשר לעמוד בפני התבשילים הרבים שממלאים את ליבנו ובטננו לעת השבת והחג, אך יש צורך גם בקיום מלא של כל המצוות והמסורת על מנת ליהנות מהם כמו שצריך. על כן, חשוב מאוד שיימצאו בביתכם מספר תשמישי קדושה מתאימים, שבלעדיהם לא ניתן לקיים את החג או השבת על פי המצוות היהודיות. זה הזמן לבדוק אילו מהדברים הבאים נמצאים אצלכם בבית ולאילו מהם כדאי להתחיל לדאוג מבעוד מועד:

 

לצפיה במוצרים לחצו כאן

 

פמוטים לערב שבת – הדלקת הנרות היא מצווה שנשים רבות נוהגות בה עם כניסת השבת. רגע הדלקת הנרות מהווה פתח אל מלכות שמיים שבו ניתן להתפלל, לבקש ולברך על השבת.

 

סדר קידוש וזמירות – מומלץ לרכוש ספר ובו ניסוחים של כל הברכות והקידושים לכל מאורע, לרבות תפילת קידוש, ברכות החגים וסדרי שבע ברכות, ברכת המזון, שירים ועוד.

 

כיפות – בלעדיהן לא ניתן לקיים שום הליך דתי ומסורתי ולכן חשוב שיהיו ברשותכם מספיק כיפות לכל בני הבית או האורחים המוזמנים. ניתן לרכוש כיפות קטיפה מעוצבות ויפות דרך חנויות הרשת.

 

כיפות קטיפה מעוצבות

 

חפצים ופריטים מתאימים לחג הנחגג – חנוכייה, שבעת המינים, צלחת סדר פסח ועוד, הם פריטים שבלעדיהם סעודת החג לא תוכל להיות כשרה. על כן וודאו לפני כן כי בביתכם מצויים כל הדברים הדרושים על מנת לקיים אותה.

 

מפה לבנה – חגיגית ויפה לערב שבת ולחגים, על מנת להפריד אותם מימי החול הרגילים ולאפשר למועד להפוך לייחודי ומקודש.

 

פלטת שבת – שומרי שבת מנועים משימוש בכל מוצר חשמלי לאורך השבת או החג, הנחשב כשבת. לכן את הסירים והתבשילים המעולים יש להניח על פלטת שבת מיוחדת שתפעל כבר מלפני כניסת החג או השבת ותשמור על האוכל חם וטעים לאכילה עד צאת השבת.

 

רוצים להפתיע אנשים אהובים עם מתנה בעל משמעות יהודית רבה מאד, כמו כיפה מיוחדת ויפה? אם כן, כפתור ופרח יודאיקה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החנות, שמתמחה במכירת מוצרי יודאיקה לא מעט עשורים, מעמידה לרשותכם מבחר של אפשרויות במחירים נוחים. לקבלת פרטים אודות מוצרים נוספים, עלויות וכל מידע אחר שיוכל לעזור לכם בבחירה וברכישה, צרו קשר בטלפון 02-5000-940