כיפות סרוגות למכירה 

 

הכיפה הסרוגה – הסמל של הדתיים הלאומיים

 

מנהג לבישת הכיפות מאפיין כיום את כל הזרמים הדתיים בישראל ובעולם ואף בביתם של גברים שאינם דתיים ניתן למצוא כיפה אחת לפחות או יותר, שתשרת אותם באירועים מיוחדים כמו חתונה, ברית או שבת חתן, לוויה ואפילו הקידוש של שישי. הנוהג התנ"כי שהתקבע כחובה עם השנים, איננו מגביל את חבישת הכיפות לסוגים ולדגמים וכך כל אדם רשאי לבחור את כיסוי הראש שהוא מעדיף. אמנם כיפות מסוימות משתייכות לזרם דתי מסוים כמו כיפות סרוגות לציונות הדתית ודתיים לאומיים למשל, אך גם בכיפות אלה ניתן לבצע שדרוגים כמו רקימת שם או משפט וכן ליהנות מצבעי כיפות שונים ומגוונים.

 
ליצירת קשר לחצו כאן

 

כיפה בלעדית לזרם

 

אנשים רבים שאינם משתייכים לזרם דתי מסוים, נוטים לראות את הכיפות הסרוגות כיפות ביותר מבין סוגי הכיפות הקיימות. יחד עם זאת, גם אם תזדקקו לכיפות ויוצעו לכם כיפות סרוגות למכירה, לא סביר שתרכשו אותן כל עוד אינכם משוייכים לזרם זה ובוודאי תעדיפו את כיפות הסאטן הרפורמיות או כיפות הקטיפה שמאפיינות זרמים אחרים. כך למעשה נשארת הכיפה הסרוגה בלעדית לזרם הדתי לאומי ציוני ובשנים האחרונות היא הפכה כמעט לסמלו המרכזי בעיני הכלל.

 

מלאכת סריגה מיוחדת

 

גם תהליך העיצוב האישי על גבי הכיפה הסרוגה הינו שונה בתכלית. בניגוד לעיצוב על כיפות אחרות המתבצע באמצעות רקמה או הדפסה – כיפות סרוגות עם שם למשל, יצטרכו להיווצר מאפס, על מנת שהשם יהיה כחלק מהסריגה ולא יפריע לאיכות ולמרקם הסופי. כמו כן, רקמה על גבי סריגה איננה ידועה כמלאכה אסתטית במיוחד ולכן יש להימנע. ללא עיצוב מיוחד, עלות כיפות אלה איננה גבוהה יותר מאחרות וניתן למצוא שפע כיפות סרוגות בזול במבחר גדלים וצבעים יפים.

 

מחפשים מוצרי יודאיקה מיוחדים? אם כן, כפתור ופרח יודאיקה היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החנות, שמתמחה במכירת מוצרי יודאיקה לא מעט עשורים, מעמידה לרשותכם מגוון נהדר של אפשרויות במחירים נוחים ובאיכות גבוהה. לסקירת כלל המוצרים, לחצו כאן ולקבלת פרטים אודות מוצרים נוספים, עלויות וכל מידע אחר שיוכל לעזור לכם בבחירה וברכישה, צרו קשר בטלפון 02-5000-940