כיפות לבר מצווה

מתנות מיוחדות לחוגגים בר מצווה

 

בשעה טובה ומוצלחת בנכם עומד לעלות לתורה. מה כדאי לקנות לו? האם מומלץ לעשות טיול בחו"ל או טיול רוחני לכותל? האם לקיים מסיבה לכיתה? מה מעניקים במתנה בנוסף למעטפה?

 
לצפיה במוצרים לחצו כאן

 

מתנות יקרות של "פעם בחיים"

 

הרבה אנשים מתלבטים כאשר הדבר נוגע למתנה מיוחדת לבר מצווה לבנם. יש הורים שיעדיפו לפתוח תכנית חיסכון מיוחדת לרגל המאורע שתיפתח כאשר הבן יתחתן, יבנה את ביתו או יגיע לגיל מסוים. יש הורים שיעדיפו לרכוש לילדם מתנה שהוא מעוניין בה מאוד כמו פלייסטיישן חדש או אופניים וכמובן שישנה סוגיית הטיולים בחו"ל, שבה יכולים ההורים לטוס עם ילדם לחופשה ביעד מסוים ולסמל את הטיול כמעין "טקס התבגרות" – דבר שיכול להיות גם במסגרת טיול שורשים או יעד שאליו הילד היה רוצה לטוס. אחרים היו מעדיפים מסיבה לכיתה שבה יוכלו לחגוג עם כל החברים ואף להזמין את קרוביהם לעלייה לתורה בבית הכנסת ולסעודה המשפחתית שתיערך לאחר מכן.

 כיפות לבר מצווה

חוויות באווירה רוחנית

 

ישנן מתנות רוחניות יותר כמו ביקור בכותל ובבירה, במקומות קדושים או אצל רב מכובד שיעניק לו ברכה. אפשרות נוספת היא לבחור תשמישי קדושה כמו כיפות לבר מצווה, ספר תורה מהודר וטלית מיוחדת, כאשר התשמישים ניתנים לעיצוב אישי בהתאם לבחירת ההורים. מובן שניתן לשלב יחד את כלל המתנות הללו לכדי חגיגות בר מצווה מהנות ומעצימות וניתן אף לשלב כוחות יחד עם חברים ובני משפחה על מנת לרכוש מתנה יקרה וגדולה שעליה ילדכם תמיד חלם. אם אתם חוגגים לכיתה, מומלץ אף להעניק מזכרות מיוחדות כמו כיפות בר מצוה עם תאריך יום הלידה, מגנטים ומתנות קטנות כהודיה לכל המשתתפים.

 

משתפים את הילד בהחלטה

 

כאשר אתם חושבים על מתנות בהקדשה אישית לבר מצווה, חשוב להתחשב גם בהלכות היהודיות ובמסורת, אך גם ברצון ילדכם. נסו לחשוב יחד על רצונותיו ולגבש את המתנה המושלמת בהתאם.

 

מחפשים מתנה מקורית ומיוחדת לכבוד בר המצווה, כמו כיפה מעוצבת ויפה יחד עם הקדשה? אם כן, כפתור ופרח יודאיקה היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החנות, שמתמחה במכירת מוצרי יודאיקה לא מעט עשורים, מעמידה לרשותכם מגוון של אפשרויות במחירים נוחים ובאיכות גבוהה. לקבלת פרטים אודות מוצרים נוספים, עלויות וכל מידע אחר שיוכל לעזור לכם בבחירה וברכישה, צרו קשר בטלפון 02-5000-940