כיפות לבר מצווה מחירים

 

כיפה לבר המצווה – מתנה מעצימה וסנטימנטלית

 

בשעה טובה הבן הגיע לגיל מצוות. כעת חשוב לכם להעניק לו משהו ייחודי, שיהיה בעל ערך סנטימנטלי ורוחני נעלה הרבה יותר מכל מתנה או כסף במעטפה. כמו כן, חשובים לא פחות מכך גם מעמד העלייה לתורה בבית הכנסת והטיול המשפחתי לכותל, הזקוקים לדבר מה מכוון ומעצים.

 

לכן, נוסף על המתנות שתרעיפו על בנכם, תוכלו להעניק לו במתנה כיפה לבר מצווה. אולי נדמה לכם שמדובר בשי קטן וצנוע מידי, אך הכיפה בעלת ערכים רוחניים חזקים מאוד, מחברת בין בנכם לבורא ומלווה אותו לאורך הטקס המיוחד והמרגש. מובן שהיא תהפוך גם למזכרת יפה ובעלת ערך רב.

 

 
לצפיה במוצרים לחצו כאן
 

האם זה יקר?

 

אם אתם מחפשים כיפות לבר מצווה בזול, תוכלו לרכוש כיפות מדגמים פשוטים וכאלה שמודפסות מראש לבר מצווה, המכילות הדפסים עם הקדשות מסוימות. אך אם ברצונכם להשקיע ולהעניק לבנכם כיפה מהודרת ויוקרתית יותר, תוכלו לרכוש כיפה חלקה ולרקום עליה משהו אישי משלכם כמו ברכה, אמרה מיוחדת או אפילו סמל יהודי מיוחד כמו מגן דוד. אל תחששו מהעלויות והסירו דאגה מליבכם. ניתן לרכוש כיפות לבר מצווה מחיר צבעים והדפסים במחירים אטרקטיביים מאוד (מס שקלים ליחידה עבור הזמנות גדולות).

 כיפות לבר מצווה מחירים

חלוקת כיפות במתנה לשאר המוזמנים

 

היות וישנן אינספור סוגי כיפות לבר מצווה מחירים צבעים וחומרים – קל ונוח לרכוש את המועדף ביותר על פי צפייה במבחר הקיים. בנוסף, בחירת כיפות לבר מצווה מחירים, סוגים ועיצובים יוכלו להתאים גם כמתנה לבני הכיתה או בני המשפחה החוגגים יחד עם בנכם ולהוות מזכרת יפה וגם שימושית. רוב ההורים מעדיפים הדפס מסוים עם שם החוגג על הכיפות שיחולקו למוזמנים, בעוד הכיפה שתוענק לחתן בר המצווה תהיה רקומה בעבודת יד מיוחדת.

 

מעוניינים לרכוש כיפות יפות ומהודרות? אם כן, כפתור ופרח יודאיקה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החנות, שמתמחה במכירת מוצרי יודאיקה לא מעט עשורים, מעמידה לרשותכם מבחר של אפשרויות במחירים משתלמים. לקבלת פרטים אודות מוצרים נוספים, עלויות וכל מידע אחר שיוכל לעזור לכם בבחירה וברכישה, צרו קשר בטלפון 02-5000-940