כיפות חתונה

 

כיפות יפות לחתונה - מזכרת קטנה מאירוע גדול

 

אמנם המגנטים ומארזי השי הקטנים כבר מסודרים יפה יפה על יד הרחבה, אבל בצל כל חתונה משובחת צריך להימצא גם משהו קצת אחר.

 

אנשים רבים שחושבים על מתנות מעוצבות לאורחים לרגל החתונה, מבקשים לייצר כיפות לחתונה הנושאות הדפס עם תמונה או עיטור מיוחד, תאריך יום החתונה או אמרה מיוחדת מן המקורות. הדבר מאפשר לחוגגים עם הזוג המאושר להתחבר לשורשי היהדות והמסורת ולקבל גם משהו שימושי מאוד להמשך החיים ולשמחות נוספות. כיפות מעוצבות לחתונה מספקות מעין מעמד של כבוד וקדושה סביב טקס הנישואין, שעם כל הכבוד לאוכל, הבר והדי ג'יי – הם לב ליבו של הערב המיוחד.

 

ֿלצפיה במוצרים לחצו כאן

 

שימושי וסמלי גם להמשך החיים

 

כיפות חתונה יכולות להתאים גם ליום החתונה אך גם לאירועים נוספים כמו שבת חתן, חנוכת בית ובריתות שייערכו בהמשך. כך הופכת הכיפה ממתנה מעניין למאפיין סמלי של ממש, המלווה את החתן כבר מיום נישואיו דרך מסלול החיים החדש שבחר בו על כל אירועיו המרגשים.

 

אם אתם מחפשים כיפות לחתונות, כדאי להתרשם ממגוון הכיפות הקיימות בחנויות הרבות. ניתן להזמין כמות גדולה ולבצע את ההדפס על כיפות סאטן חלקות וקלסיות (לרוב יינתן מחיר זול יותר כאשר הכמות גדולה) ולשלב גם כיפות מיוחדות למשל לאביו של החתן ואבי הכלה, אורחים מיוחדים שברצונכם להוקיר להם תודה מיוחדת וכמובן – להעניק לחתן כיפה מעוצבת שונה וייחודית משלו.

 כיפות חתונה

מתלבטים לגבי רעיונות טובים להדפסים עבור כיפה חתונה או שבת חתן? נהוג לשלב עיטורי פסים לבנים, כסף או זהב בדרך כלל לצורך ההידור והמראה החגיגי, אך ניתן גם לשקול מעין סמל או לוגו שמאפיין את שני בני הזוג או את המשפחה החוגגת ויוכל להנציח את רגעי החופה המרגשים ושלל האירועים הנפלאים שעוד בדרך.  

 

מחפשים מתנה מיוחדת לחתן? כיפה עם מסוגננת אולי ויפה? אם כן, כפתור ופרח יודאיקה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החנות, שמתמחה במכירת מוצרי יודאיקה לא מעט עשורים, מעמידה לרשותכם מגוון של אפשרויות במחירים משתלמים ובאיכות גבוהה. לקבלת פרטים אודות מוצרים נוספים, עלויות וכל מידע אחר שיוכל לעזור לכם בבחירה וברכישה, צרו קשר בטלפון 02-5000-940