טלית קטן צמר מחיר

 

 טלית קטן – הכול על הסוגים החדשים

 

טלית קטן היא הציצית הנלבשת מתחת לבגדים של הגברים באופן יום יומי כמצוות ציצית המופיעה בתורה. היות והיא נחשבת לחלק בלתי נפרד מהלבוש, הטלית קטן מגיעה בשלל דגמים, סוגים וצורות על מנת שתוכל להתאים לביגוד העליון וכן לנוחות ברמה הגבוהה ביותר. כיום ניתן למצוא שלל טליתות גופיה ללא שרוולים או דמויות חולצות טי שירט רגילות, עם מעטפת רשת או מעטפת כותנה, מצמר, בעבודת יד ואפילו טליתות דרייפיט ספורטיביות מנדפות זיעה.

 

לצפיה במוצרים לחצו כאן

 

האפשרויות הקיימות בחנויות

 

כאמור, לנוחות יש חשיבות מכרעת ברכישה. ניתן להסתפק בדגמים הפשוטים של טלית קטן מחיר שאיננו עולה על 50 שקלים ברוב המקומות, אך אפשר לרכוש דגמים ברמה גבוהה עם עבודת יד אישית רקומה ואף כאלו הכוללות ציצית בעלת קשירה או אריגה מיוחדת. לרוב נהוג ללבוש טלית קטן המזכירה בצורתה את הטלית לתפילה ועל כן היא לבנה. אלא שלעתים ניתן למצוא גם חולצות וגופיות בצבעים ודגמים נוספים הכוללים ציצית אך נראים ככל יתר הבגדים בארון.

 

למרות שעם השנים החלו לצוץ גם טליתות מבדים כמו כותנה, אקרילן או משי, נותרה זו העשויה צמר כמבוקשת והנפוצה ביותר. אם אתם מחפשים טלית קטן צמר מחיר הוא כמובן הסיבה המרכזית לרכישה או אי רכישה, בשל מחירה הגבוה יותר. יחד עם זאת, חשוב לשקול יתרונות מרכזיים כמו קלילות ואווריריות במהלך הלבישה ונוחות יתרה גם בעומסי חום כבדים.

 

תחזוקה טובה של הטלית

 

כדי לטפל ולתחזק את הטלית קטן בצורה מושלמת, ניתן להשתמש בתכשירי הלבנה ייעודיים, רשתות כביסה ושמפו מקצועי המגנים על הצבע ואיכות הבד לטווח ארוך. אם אתם מעוניינים בטלית אישית שתהיה בעלת ערך הקרוב לליבכם, ניתן גם לעצב אותה אישית ולייצר דגמים מיוחדים גם כמתנה מקורית.

 

מעוניינים ברכישה של טלית יפה ומרשימה? אם כן, כפתור ופרח יודאיקה היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החנות, שמתמחה במכירת מוצרי יודאיקה לא מעט עשורים, מעמידה לרשותכם מבחר של אפשרויות במחירים משתלמים. לקבלת פרטים אודות מוצרים נוספים, עלויות וכל מידע אחר שיוכל לעזור לכם בבחירה וברכישה, צרו קשר בטלפון 02-5000-940