ארון קודש מחיר

 

בונים בית כנסת חדש בישוב? כך תעשו זאת נכון

 

בית כנסת הזקוק לפרוכת ארון קודש, כיסאות, סמלים, בימת תפילה ועוד שלל אלמנטים שבלעדיו לא יוכל להתקיים, חייב לחלק נכון את התקציב שברשותו על מנת שבית הכנסת יכיל את כל הדרוש לתפילה הראשונה.

 

ליצירת קשר לחצו כאן
 

 

דברים חשובים לקחת בחשבון

בשעה טובה אתם עומדים לפתוח בית כנסת חדש בישוב ולשרת את צרכי הדת בקהילה. לאחר שבית הכנסת יהיה מוכן, בוודאי תקיימו טקס הכנסת ספר תורה שיפתח באופן רשמי את שערי בית הכנסת בפני האוכלוסייה. לא אחת קורה שמוקם בית כנסת מושקע למדי ומתבצע בירור לגבי התקנת הכיסאות, כמות השולחנות, עיצובי פסיפס אומנותיים, הצבת פרוכת ופרוכות לארון קודש עזרת הנשים ועוד. מובן שעיקר התקציב עשוי להיות מופנה אל האמצעים הפיזיים שמאפשרים את התפילה בבית הכנסת, אך חשוב לחלק אותו באופן נכון על מנת להקצות את הדרוש גם לתכנון ועיצוב פרוכת ו או פרוכות , שיאפשר לבית הכנסת לגבש מיוחדות משלו ואישיות. נוסף על הכיסוי, יש להביא בחשבון גם את רכישת האבזור הנלווה כמו כיסוי לבימה כיסוי לתיבה כיסוי חזן חופה  ו או חופות לאירוע נישואים או כל שמחה ולא להתפשר בשום מקרה על איכות הבד הגלילה או הפתיחה של הפרוכת כתוצאה מאזלת התקציב.

 

ארון קודש מחיר

 

לא פוגעים בתקציב

אם הקופה זקוקה לתזרים נוסף, מומלץ להפנות את המאמצים לתורמים שישמחו לעזור לבית הכנסת לקום על רגליו. תוכלו להסתייע גם בסמכויות הדתיות האזוריות שישמחו לשתף עמכם פעולה. לאחר שהמקום מוכן ופרוכת בית הכנסת  כבר הוזמנה, יש להמשיך ולדאוג גם לדברים נוספים כמו כיסוי תואם לבימה. מומלץ לנהל רשימה מקיפה של כלל הדברים ולהיעזר בבעלי הניסיון או מנהלי בתי כנסת אחרים על מנת לחשוב היטב על כל החלקים מבלי לייצר הפסד לבית הכנסת עוד לפני שהתחיל את פעולתו.

 

מחפשים מוצרי יודאיקה מיוחדים לבית הכנסת שאותו אתם מקימים? אם כן, כפתור ופרח אומנות ויודאיקה יודאיקה היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החנות, שמתמחה במכירת מוצרי יודאיקה לא מעט עשורים, מעמידה לרשותכם מגוון רחב של אפשרויות במחירים נוחים ובאיכות גבוהה. לסקירת כלל מוצרי החנות, לחצו כאן ולקבלת פרטים אודות מוצרים נוספים, עלויות וכל מידע אחר שיוכל לעזור לכם בבחירה וברכישה, צרו קשר בטלפון 02-5000-940 0508-617838